Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Goralek37 (2977 niezalogowanych)
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Naturalnie, jesli ktos ma kase.


Ale internauci nie wplacaja pieniadzy na ich konta, tylko klikaja w banery.
Moim zdaniem co by nie bylo, nas to nic nie koszuje a 23 domy stoja.

Nie przesadzajmy...
Zgłoś wpis
21 Postów

()
Bywalec
Czarny85 napisał:
a ja jestem takim sukinsynem, że jak wchodze na pajacyka to klikam mu na brzuszek robiąc dzieciom smaka i zamykam przeglądarke
sory;]


Czarny nie cytuj basha, niektorzy go czytaja
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Hahahaha, BUSTED!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kazdy moze klikac to nie ulega watpliwosci
ale moim skromnym zdaniem to powinno brzmiec:
klikajac pomagasz podniesc liczbe wejsc na strone co pozwoli podniesc do maxa cene reklamy umieszczonej na tej stronie
polecam wejsc na strone i zobaczyc cennik reklam
pajacyk 11 000 000 wejsc miesiecznie ciekawe ile biora za umieszczenie tam reklamy
i jaki procent daja dzieciakom
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
kolek napisał:
kazdy moze klikac to nie ulega watpliwosci
ale moim skromnym zdaniem to powinno brzmiec:
klikajac pomagasz podniesc liczbe wejsc na strone co pozwoli podniesc do maxa cene reklamy umieszczonej na tej stronie
polecam wejsc na strone i zobaczyc cennik reklam
pajacyk 11 000 000 wejsc miesiecznie ciekawe ile biora za umieszczenie tam reklamy
i jaki procent daja dzieciakom



dokladnie. pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiecie,gwarancji nikt zna nic nie wystawi ...to nie kupno pralki czy telewizora...Spotyka sie uczciwe fundacje i takie,ktore tylko naciagaja....Ale nie mozna sie calkowicie odciac i nie reagowac na cudza krzywde...a klikniecie nikogo nic nie kosztuje...trzeba wierzyc,ze ta kaska naprawde pomaga potrzebujacym Jak zaczniemy wszyscy myslec ze to tylko oszusci i nie ma sensu pomagac to staniemy sie jeszcze gorsi od nich...bedziemy egoistami pozbawionymi ludzikich odruchow....Nie chcesz klikac,nie klikaj...znajdz inny sposob na pomoc innym...
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Iga bo brudne pieniądze też trzeba w coś pchać;]
Życia nie znasz ???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wlasnie o to chodzi ,ze znam zycieAle mimo to mam nadzieje,ze sa normalni ludzie,ktorzy duzo rzeczy robia z dobroci serca ,ze nie jestesmy odczlowieczeni wszyscy na maksa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pewnie ze nie Jza! ale te stronki akurat wycieraja sobie morde dzieciakami a tak naprawde kosza gruby szmal na reklamach a dzieciaki maja gdzies. 11 000 000 wejsc po 0.05 groszy to 550 000 miesiecznie
oczywiscie jestem za pomoca jak najbardziej ale osobista!bo co to za pomoc jesli nie wiesz czy te pieniadze trafiaja do celu
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
ech...
Zgłoś wpis


Bliżej nas